Drone Çekimi – Drone Kiralama

Havadan 4K Profesyonel Çekim Kalitesi

FlyOmedya, sanayi siteleri, rafineriler, iletim hatları, rüzgar türbinleri, açık deniz kuleleri, üretim tesisleri, deniz ve havaalanları ve sivil altyapı için drone fotoğrafçılığı hizmeti vermektedir. Endüstriyel Fotogrametri ve LIDAR | Saha Etüt ve Haritalama | Saha ve Varlık Denetimi | İsale Hatları | Rüzgar Türbinleri | Çevresel Etki Değerlendirmeleri | Güvenlik ve güvenlik

 

Drone endüstriyel – sanayi havadan çekimleri

Ticari Gayrimenkul Fotoğrafçılığımız, mülkünüzün pazarlama paketiniz için görsel çekiciliğini artıracaktır. Yetenekli fotoğrafçılarımız ofisinizin veya perakende alanınızın kaliteli görüntülerini yakalayacak ve potansiyel alıcıların ilgisini artıracaktır. Mülkünüzün alanını ve yoğun trafik alanlarına yakınlığını daha iyi göstermek için hava fotoğrafçılığımızı deneyin.

havadan çekim ankara

profesyonel olarak fotoğraflanan konutların, evlerin, gayrimekul veya arsaların, daha fazla çevrimiçi ilgi yarattığını ve daha fazla müşteriye ulaştığını rahatlıkla belirtebiliriz. Konut, arsa veya gayrimekul yatırımlarınızı diğerlerinden ayırmak için emlak fotoğrafçılığımızı, hava fotoğrafçılığımızı veya havadan video çekimlerimizi deneyimlemenizi isteriz. Tüm fotoğraf paketlerimiz, profesyonel kalitede hizmetler içerir.

Profesyonel havadan çekim ve drone kiralama hizmeti

Flyomedya, yüksek kaliteli hava fotoğrafçılığı, videografi, haritalama ve inceleme hizmetleri sunmaktadır. İnsansız hava araçlarımız 4K’ya kadar çarpıcı yüksek çözünürlüklü fotoğraflar ve videolar çekmektedir. Gayrimenkul, etkinlikler, pazarlama ya da mühendislik için video ve  hava fotoğrafçısına ihtiyaç duyduğunuzda bizi arayın.

Havadan çekim ve fotograf çekimi

Gelişmiş uçaklarımızı kullanarak, daha önce sadece hayalini kurduğunuz çekimler için yüksek çözünürlüklü hava fotoğrafçılığı sağlıyoruz. Tekli görüntüler veya geniş bir alanı kapsayan panoramik fotoğraflar isterseniz, insansız uçaklarımız arazi ile sınırlı değildir. Yüksek çözünürlüklü hava fotoğrafçılığı hizmetlerimiz, size mümkün olan en iyi hava çekimlerini sağlar. Tecrübeli drone operatörleri, eşsiz bir bakış açısıyla eşsiz görüntüler elde etmenizi sağlayacaktır.

Havadan çekim fiyatları, drone çekimi

Uzaktan kumandalı hava platformlarımız, sabit kanatlı uçaklar veya helikopterlerle mümkün olmayan noktalardan çarpıcı görüntüler sağlayabilir. Uzman hava fotoğrafçılarımız, gerçek zamanlı olarak operatöre veya yönetmene geri gönderilebilecek hava videosunu yakalayacaktır. Emlak, düğün veya denetimler için videoya ihtiyacınız olsa da, 4K hava videolarımız tüm projeleriniz için yüksek tanımlı sonuçlar sağlayacaktır. Videonuzu yeni zirvelere götürelim.

Profesyonel ekibimiz ile 4K kalitesinde havadan çekim

× whatsapp iletişim