FlyOmedya Profesyonel Drone Çekim Hizmetleri

helikopter kamera çekimi

FlyOmedya

FlyOmedya; Sinema ve Televizyon alanında eğitim görmüş, sonraki yıllarda Omedyafilm Reklam ve Tanıtım firmasını kurmuş profesyonel kişiler tarafından oluşturulmuştur.

Prodüksiyon alanındaki deneyimleri ışığında havadan çekim sektörüne adım atan firmamız, önemli sayılabilecek projelere imza atmıştır. "Kalite bir ahlak felsefesidir" şiarıyla çalışmalarını sürdüren firmamız, kaliteden ve estetikten ödün vermeden her zaman daha iyisini yapmak için sürekli çaba göstermektedir.
Firmamız Ankara’da olup, Türkiye’nin tüm illerinde hizmet verebilme teknik altyapısına sahiptir. Video ekibimiz, gökyüzünden çekilmiş harika videolara ihtiyaç duyduğunuz her yerde uçmaya hazır.

Hizmetlerimiz

Profesyonel Havadan Görüntüleme Ajansı

Profesyonel Hava Çekim Ekibi

FlyOmedya drone ekibi, pilotlar, yönetmenler, sinematograflar, editörler, hareketli grafik sanatçıları ve profesyonel aydınlatma uzmanlarından oluşuyor. Drone Pilotlarımız, teknik beceri ve bilgi birikiminde ustalaşan bir ​​deneyimine sahiptirler.

Yaratıcı Ekip ve Teknik Altyapı

Ankara Profesyonel Drone Çekimi

Hayallerinizi gerçekleştirmenin en önemli faktörü, sadece hava çekimi değil, her şeyden önce havadan çekim teknolojisinin arkasındaki ekibin yaratıcı ve sanatsal becerisidir. Bu nedenle, kadromuz sektördeki en deneyimli pilot ve kamera uzmanlarından oluşmaktadır.

Güvenilir ve Yaratıcı Çözümler

4K Drone Çekimi ve Kiralama Hizmetleri

Fusce euismod, orci sed euismod semper, libero et risus accumsan elit, et vestibulum metus tellus sed urna. Phasellus rhoncus, dolor eget viverra pretium, dolor tellus aliquet nunc, vitae ultricies erat elit eu lacus. Nulla quis diam sit amet a turpis interdum accumsan quis nec enim.

PROFESYONEL DRONE ÇEKİMİ

Havadan Görüntüleme & Firma Tanıtım Filmi & Hava Fotografcılığı. Dron ile profesyonel çekim ve dron kiralama işleriniz için bizimle görüşmeden karar vermeyin.

× whatsapp iletişim