Teknolojik Altyapı

Ankara Havadan Çekimler ve Drone Video servisi
FlyOmedya, Ankara’da bulunan ve Akyurt, Altındağ, Ayaş, Balâ, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Kalecik, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar gibi tüm ilçelere hizmet veren bir firmadır. Havadan Çekimler ve drone video hizmetleri sağlayan önde gelen bir Video Prodüksiyon Şirketidir.

Omedya Film, havadan çekimler ve drone videosu için referans noktanızdır . 2007 yılından bu yana, Türkiye’nin her yerinde çalışıyoruz.
Ekibimiz, gökyüzünden inanılmaz görüntüler elde etmek için eksiksiz bir hizmet sunmaktadır. Havadan çekim tekniklerimizle, videonuza yeni bir bakış açısı katıyoruz. Çektiğimiz hava görüntülerini profesyonel olarak kurgulayıp yaratıcı filmler haline getiriyoruz.

Gökyüzünden işletmenizi, tesislerinizi, fabrikanızı, okullarınızı veya düğün gibi özel etkinliklerinizi sertifikalı ve alanında eğitimli drone pilotlarımız ile görüntülüyoruz. Biz, kurumsal veya etkinlik videolarınıza nefes kesen, duygusal bir bakış katıyoruz. Ticari veya müzik klibi videolarınıza havadan efektif bir bakış sağlıyoruz. Bu, işinizi, ürünlerinizi veya sanatınızı tanıtmak için yeni, büyüleyici bir yol anlamına gelecektir. Havadan çekimler , belgesel veya turizm videolarınız ve oteller için de yepyeni bir perspektif oluşturacak ve nefes kesici, büyüleyici resimlerle insanların ilgisini çekecektir.

Modern teknolojileri kullanarak bu hizmeti çok uygun fiyata sunabiliriz. Ekipmanlarımızı her zaman en yüksek kaliteyi sunmak için güncelliyoruz. Omedya Film, Ankara’nın her yerinde ve tüm Türkiye’de drone video hizmetleri sunmaktadır . Firmamız Ankara’da olup, Türkiye’nin tüm illerinde hizmet verebilme teknik altyapısına sahiptir. Video ekibimiz, gökyüzünden çekilmiş harika videolara ihtiyaç duyduğunuz her yerde uçmaya hazır.

× whatsapp iletişim