Havadan çekim drone kiralama ekipmanlarımız ile 20 megapixel fotoğraf , 4K ultra HD 24,25,30 frame kalitesinde çekimler yapabilmekteyiz. Ankara ve çevre illerde drone adı verilen multikopter araçlarımız ile deneyimli pilotlarımız sayesinde istediğiniz yeri havadan görüntülemekteyiz. Drone ile havadan video çekimi veya havadan fotoğraf çekimi görüntülerinizi arzu ettiğiniz formatta size sunabilmekteyiz. Fly Omedya film havadan çekimi konusunda etkin çözümler üretmektedir. Emlak çekimleri, düğün ve nişan çekimleri, ürün taşıma hizmeti, reklam çekimi hizmetleri ve daha pek çok alanda en kaliteli hizmeti sunmak için varız. 
Fly Omedya SHGM uyumlu bir drone videografi ve fotoğraf sunmaktan gurur duyuyor. Pilotlarımız lisanslı, sigortalı ve deneyimli. Üretiminizi güçlü havadan görüntülerle yükseltmemize izin verin.
uzmanlık, video üretimi, canlı etkinlikler için video hizmetleri ve fotoğrafçılıkla ilgili üç kilit alana sahip tam bir hizmet, kurumsal üretim şirketi. 2006 yılından beri müşterilerimizin hikayelerini anlatmalarına, iletişim zorluklarını çözmelerine ve kitlelerle etkileşime girmelerine yardımcı olduk.
Pahalı reklam ajanslarına veya sınırlı kaynaklara sahip küçük üretim şirketlerine karşı cazip bir alternatif sunuyoruz. Özel müşteri hizmetlerimiz önemli üretim kapasitemizle birleştiğinde her seferinde güvenilir deneyime dönüşüyoruz.

Leave a comment

× whatsapp iletişim