Deneyimli Pilotlar

FLYOMEDYA olarak sizler için havadan drone ile video, havadan drone ile fotoğraf çekimi başta olmak üzere profesyonel tanıtım filmi yapımını da gerçekleştirmekteyiz.drone ile çekim yapmak ince bir iştir ve görsel bir yetenek gerektirir. Firmamız hava çekimlerinde teknik yeterliliğin yanında görsel estetiğe ve kadraj zenginliğine büyük önem vermektedir. Operatörlerimiz uzun yılları bulan mesleki deneyimlere sahiptir. Tüm drone pilotlarımız uçuş sertifikasına sahiptir. Hava çekim araçlarımızın tamamı sivil havacılık genel müdürlüğü’nce kayıt altındadır.
Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü, insansız hava araçları kullanımını özel şartlara bağlayan yasal standartlar oluşturmuştur. Öncelikli olarak, Dronelerin (İha), Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü sistemine kayıt edilmesi ve drone pilotunun geçerli uçuş sertifikalarına sahip olması gerekmektedir. İkincisi, toplu alanlarda ve izne tabi bölgelerde izin alınarak çekim yapılabilmektedir.
FlyOmedya, bu konuda gereken tüm yetkilere sahiptir. FlyOmedya olarak kayıtlı cihazlarla ve sertifikalı pilotlarla havadan çekimlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Sivil Havacılık Genel Müdürlüğünün belirlediği ve izne bağlı çekim yapılabilen yerlerde gerekli izinler alınarak çekimler yapılmaktadır.

 

Leave a comment

× whatsapp iletişim