ProfesyonelKurgu

Ankara Drone Ajansı FlyOmedya oalrak, 10 yıldan beri profesyonelce drone uçuşları yapmaktayız. 2007 yılından beri drone hava fotoğrafı ve hava videosunda uzmanız. Ankara merkezli firmamız, şaşırtıcı 4K kalitesiyle UAV (insansız hava aracı) vasıtasıyla inanılmaz mesafedeki havadan fotoğraf ve video yakalarlar. FlyOmedya, lisanslı pilotlarla tamamen sigortalı olarak kiralık dronların geniş bir seçim yelpazesini sunmaktadır. Daha fazla bilgi için yapımlar sayfamızdaki kiralanabilir araç kiralama listemize bakın.
FlyOmedya, shgm onaylı tam lisanslı pilotlara sahiptir. Ankara Havadan çekim ajansımız, görünmeyen ve yaratıcı bir şekilde ortaya çıkan şeyleri ortaya çıkaran hava çekimleri sunar. Elde edebileceğimiz açıları ve yerlerini buradan uçurabiliriz.kaliteli ve estetik çekimlerimizle büyülüyor ve şaşırtıyoruz!
Bütün Türkiye’ye bir tık uzaktayız. Üretim Şirketleri, TV reklamları, Medya çekimleri, organizasyonlar ve Emlak Komisyoncuları’nın tümüne fayda sağlar. Haber dronlar hakkında bir hikaye gerektiğinde, oradayız. başarılı olmamızın sebebi Yaptığımız işi sevmemiz ve uçmak tutkumuzdur.
Güvenlik bir numaralı önceliğimizdir. Güvenlik ve başarı her drone uçuşu için çok önemlidir.
Son dönemde düşük maliyetli oyuncak uçakları piyasaya sızmış durumda. Ekipman tecrübeye eşit değildir ve yarı zamanlı emek her zaman projeniz için vizyonunuza eşit değildir. Projenizde kime güvenmek istiyorsunuz? Deneyim ve sinamasal yaklaşım, estetik bakış önemli mi? öyleyse hava uçuşlarında, profesyonel drone çekimlerinde size çok yakınız.

Hemen her havadan görev için hazırız. Farklı görevler ve yükler için farklı uçaklarla uçuyoruz. Kesin GPS kontrolü ve cayro dengeli kamera bağlantıları ile Kamera, artık “imkansız” bakış açısını ve daha fazlasını açıklayan yakın ve kişisel olarak uçabiliyor! Panoramik hava tahrikli hava fotoğrafçılığının hava medyası örnekleri için galerimize bakın ve daha fazlasını yakalayın.

× whatsapp iletişim