Ankara Profesyonel Drone Çekimi
Brief info

Film yapımcıları olarak, mükemmel çekimi veya diziyi yakalamanın başarı için kritik olduğunu biliyoruz.
Sektördeki Özel Kamera Sistemleri'nin en çeşitli filolarından birine sahibiz ve son teknoloji platformlarımız neredeyse her kamerayı destekleyebilir.
Günümüzde mevcut olan en esnek drone sistemleriyle, ihtiyacınız olduğunda hava alırız.
Projeleriniz ve çeşitli etkinliklerinizde farklı bir açıdan görüntüler elde etmeniz gerektiği durumlarda bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
havadan çekim , havadan görüntüleme , tanıtım filmleri ve drone kiralama alanında tüm hizmetleri vermekteyiz.
Yüksek kaliteli resim ve video çekme özelliğine sahip drone (flycam) araçlarımızla sarsıntısız ve kaliteli görüntüler elde etmenizi sağlarız.

Gökyüzü sınırsızdır. Hayallerimiz de öyle. Biz FlyOmedya ekibi olarak üretken, dinamik, kendimizi sürekli geliştirmeye çalışan bir ekibiyiz.
Amacımız hayal ettiğiniz görüntüleri yakalamak – beklentilerinizin ötesine geçebilmektir. Çekim yaparken, her açıyı veya kavramı keşfetmeye ve sizin için özgün hikayaler üretmeye çalışırız.
Uzaktan kumandalı özel kamera sistemlerimiz, sadece havada değil, aynı zamanda zeminde ve hatta suda bile mükemmel istikrarlı çekimler sunan diğer profesyonel ekipmanlarımız ile en iyisini yapmak için sürekli çalışıyoruz. FlyOmedya 20 yılı bulan video prodüksiyon deneyimi ile her türlü projenizde ve en ekonomik fiyatlarla yanınızda olmaya devam edecektir.
Hayallerinizi gerçekleştirmenin en önemli faktörü, sadece hava çekimi değil, her şeyden önce havadan çekim teknolojisinin arkasındaki ekibin yaratıcı ve sanatsal becerisidir. Bu nedenle, kadromuz sektördeki en deneyimli pilot ve kamera uzmanlarından oluşmaktadır.

havadan görüntüleme araçları
hava çekim aracı
havadan görüntü
hava kamerası fiyat
helikopter çekimi
helikopter kamera çekimi
ucuz drone fiyatları
drobe fotoğrafçısı
kurumsal tanıtım filmi
uçan kamera havadan görüntüleme

× whatsapp iletişim