4K Drone Çekimi ve Kiralama Hizmetleri
Brief info

Omedya Film hava film ve drone video için üretim yapan Hava çekimlerinde uzmanlaşmış fir firmadır. 2005'ten beri ulusal müşteriler için Türkiye'nin her yerinde çalışıyoruz.
Ekibimiz gökyüzünden inanılmaz görüntüleri almak için eksiksiz bir hizmet sunuyor. Drobe çekim tekniği, türü ne olursa olsun videonuza yeni bir bakış açısı katacaktır.

Ofislerinizi, bitkilerinizi veya gökyüzündeki buluşma konumlarınızı izlemeyi hayal edin. Bu, kurumsal veya etkinlik videonuzu nefes kesici, duygusal bir videoya dönüştürecektir. Ticari veya müzik videonuza hava çekimleri eklemeyi hayal edin. Bu, işletmenizi, ürünlerinizi veya sanatınızı tanıtmak için taze ve büyüleyici bir yol anlamına gelecektir. Hava çekimi , belgesel veya turizm videonuz için yepyeni bir bakış açısı yaratacak ve insanların dikkatini çeken, büyüleyici resimlerle dikkat çekecek.

Modern teknolojileri kullanarak, bu hizmeti çok uygun bir fiyata sunabiliriz. Geçmişte, hava çekimleri yapmanın tek yolu, bir helikoptere kamera operatörü koymaktı. Tabii ki hala yapabilirsin, ama oldukça pahalı. Dronları ve multicopları kullanarak neredeyse her yere uçabilir ve en iyi fiyata en iyi çekimleri yakalayabiliriz. Her zaman en yüksek kaliteyi sunmak için ekipmanlarımızı düzenli olarak güncelliyoruz.

Video ekibimiz, gökyüzünden çekilen harika videolara ihtiyacınız olan her yerde uçmaya hazır.

İddialı fikirleri canlı gerçekliğe dönüştürmeye adamış bir tam hizmet hava üretim şirketiyiz. Hava görüntülerinde en güvenilir ve güvenli çözümler sunan, çözüm ortaklarıyla kollektif çalışmayı ilke edinmiş profesyonel bir havadan çekim şirketiyız. Havadan canlı yayın ve üst düzey sinema çözümlerinde uzmanız. 2010 yılında uzaktan kumandalı hava araçları ile hava sinematografi çözümleri sunan ilk şirketlerden biri olarak sektöre adım attık.
Havadan film çekimi ve fotoğrafçılık alanında olağanüstü ve etkileyici bir bakış açısı sunuyoruz. Yakın zamana kadar havadan video çekimi sadece pahalı ve özel ekipmanların yardımı ile mümkündü. Dronların piyasaya çıkması ve yaygın kullanılmasıyla beraber bir çok şey kolaylaştı.

FlyOmedya, Türkiye’de tüm şehirlere ve lokasyonlara hizmet vermek için profesyonel dronlar ve drone operatörleri kullanır. ayrıca profesyonel olarak gerçekleştirilmiş hava çekimleriniz için geniş bir tecrübeli drone operatörleri ağına sahiptir.

kamera çekimi yapan helikopter
kameralı helikopter profesyonel
fotoğraf makinesi kiralama
kaliteli drone fiyatları
uçan kamera adı
fırsat
kamera uçan
helikopter çekim fiyatları
helikopter kamera adı
villadatatil
multikopter kameralı
uçan kamera ismi

× whatsapp iletişim